O nás

Firma MeaTech, spol. s r.o., pracuje na českém trhu od r. 1992, kdy začala spolupracovat s firmou Parker Hannifin jako dovozce jejich výrobků oboru Instrumentation (výrobky pro systémy měření a regulace) pro Českou a Slovenskou republiku.

Výrobky Parker Instrumentation se vyrábějí ve dvou výrobních závodech v USA a Velké Británii. Patří mezi ně ventilové soupravy, kompresní šroubení a fittingy A-LOK se dvěma zářenými prstýnky a převlečnou maticí, kompresní šroubení a fittingy CPI s jedním zářezným prstýnkem a převlečnou maticí, instrumentační ventily, redukční ventily/regulátory tlaku VERIFLO, PFA/PTFE výrobní program PARTEK pro ultračistá média a provozy náročné na čistotu, kompletní program komponentů ERMETO z oceli a nerez oceli, elektromagnetické (solenoidové) ventily LUCIFER a další.

Později byly převzaty k prodeji i výrobky firmy SCHNEIDER ARMATUREN, SRN, v provedení podle DIN – manometrické ventily DIN 16270, DIN 16271, DIN 16272, kondenzační smyčky, adaptéry, přivařovací kusy, vícecestné kohouty podle DIN 19 213 a celá řada dalších výrobků.

Nedávno byly do našeho dodacího programu zařazeny i výrobky oboru Parker Filtration, zahrnující výrobní program BALSTON, FINITE a domnick hunter. Do tohoto oboru spadá také atraktivní program membránových a PSA generátorů plynů pro laboratorní použití a průmyslové aplikace, membránové a PSA sušiče stlačeného vzduchu a přidružené výrobky.

Nejnověji zařazeným dodacím programem jsou redukční ventily/regulátory tlaku firmy PRESSURE TECH 2000 (UK) pro plyny, kapaliny, a to ve velikostech ¼“ – ¾“ v analytické řadě a v procesní řadě ve velikostech DN 15 – DN 50.