Filtrace vody pro sterilizátory

Znečištění a rez obsažená v přívodní studené nebo horké vodě pro sterilizaci vyvařováním zanechávají stopy na drahých lékařských nástrojích a sterilizačním zařízení. Ve většině lékařských zařízeních závisí úroveň čistoty vody na místním filtračním systému, který nemusí být vždy zcela efektivní. Instalací finančně nenáročného vodního filtru Balston LP Grade 20 lze účinně filtrovat přívodní vodu do vyvařovacích sterilizátorů.

Filtrační vložka Balston LP Grade 20 je celá z polypropylenu, což umožňuje její použití do studené i horké vody (do 82°C). Má vnější podpůrnou vrstvu s těsněními z EPR a vnitřní filtrační element z tepelně spojených polypropylenových vláken se stupňovitou filtrací od hrubší po jemnou filtraci po směru toku média z vnitřního jádra směrem ven z vložky (inside-to-outside). Hrubší filtrační vnitřní vrstva působí jako předfiltr.

Filtry C-0150 a C-0195 jsou nerezové filtrační nádoby s pevnou robustní konstrukcí a bezpečnostním uzavíracím mechanizmem pro filtraci horké vody. Délky filtračních vložek 10“ a 20“.Doporučené potrubí: C-0150: ½“, C-0195: ¾“.

Filtry 53/50 a 53/95 jsou polypropylenové nádoby pro studenou vodu. Délky filtračních vložek 10“ a 20“. Doporučené potrubí: 53/50: ½“, 53/95: ¾“.